Пряма трансляція на
Останні випуски

Росія з радістю би скинула Донбас на Україну, але поки це нереально, – дипломат

- Читать новость на русском
Російська політика залишається незмінною – вона продовжує агресію щодо України, – Яременко
Російська політика залишається незмінною – вона продовжує агресію щодо України, – Яременко / Соцмережі

Політика Кремля щодо України залишається незмінною, відтак його агресія на Донбасі триватиме. Щоправда, Росія з радістю би пішла з Донбасу, але за певних умов.

Таку думку висловив голова правління фонду "Майдан закордонних справ" Богдан Яременко, передає "Апостроф".

Читайте також: Росія відпрацювала умовні ракетні удари по Україні, – ЗСУ

Так, за його словами, російська політика залишається незмінною, тобто вона продовжує агресію щодо України.

"Потік так званих "добровольців", найманців та й просто російських військовослужбовців не скорочується. Ми не бачимо жодних ознак згортання чи виведення військ, тому війна продовжуватиметься, і тут немає нічого гадати", – підкреслює експерт.

У зв’язку з цим він припускає, що Росія шукатиме виходи, бо воювати – задоволення не з дешевих.

Вона би з радістю скинула Донбас на Україну за умови, що вдасться закрити питання Криму та покласти фінансову й політичну відповідальність за ОРДЛО на Україну. І все з розрахунком на те, що це призведе до якихось внутрішньополітичних змін в Україні. Поки що через композицію політичних сил в українському парламенті, це виглядає нереалістично, тож РФ продовжуватиме натискати на цю рану на фоні Україні,
– вважає дипломат.

Як зауважив Яременко, дії Росії в цьому плані будуть залежати від військового потенціалу України, а також моральної та політичної готовності нашої країни.

Читайте також: Що на меті має Росія щодо України: експерт заговорив про знищення

"Чим більше ми будемо демонструвати завзяття, непохитності, твердості, тим менше в них виникатиме бажання розширювати військову присутність. Але перш за все треба говорити про оборонний потенціал України. Росіяни не хочуть платити надто велику ціну за війну, ми це побачили. Вони – здатні регулювати конфлікт, підвищуючи та знижуючи його інтенсивність, щоб уникати значних жертв зі свого боку", – підсумував голова правління фонду "Майдан закордонних справ".

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі