Півфінальне протистояння завершилося із рахунком 4:2 на користь канадців. Зауважимо, що під час зустрічі росіяни навіть зуміли забити дві шайби (відзначилися Євген Кузнєцов і Микита Гусєв) та вести із рахунком 2:0.

Щоправда, вже у третьому періоді канадці кинулися повертати втрачене. Першу шайбу представники «країни кленового листя» відіграли у більшості, а гол до свого доробку записав Марк Шайфлі.

Трохи згодом у ворота нашої північної сусідки залетіло ще дві шайби, які забили Нейт Маккінон (зрівняв) і Раян О’райллі (вивів уперед).

До слова, останній це зробив за три хвилини до завершення матчу, відтак росіяни замінили воротаря шостим польовим гравцем. Але такі заходи їм не допомогли, і вони пропустили вчетверте у пусті ворота, а шайбу провів Шон Кутюр’є.

Отже, у фіналі Канада зустрінеться із переможцем пари Фінляндія – Швеція, а на Росію чекає матч за третє місце.