Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Ростислав Струтинський

 • blog_ava
  1300 років безперервної роботи: як виглядає найстаріший готель у світі – фото
  Готелі та ресторани, яким вдається працювати протягом багатьох років поспіль, завжди пишаються роком заснування. Втім, жоден готель у світі не здатен порівнятися з японським готелем, що працює з 705 року. Більше про найстаріший готель у світі – читайте в матеріалі.
 • blog_ava
  Велосипедна поїздка по деревах: в Бельгії відкрили дивну велосипедну доріжку – фото
  Бельгійські студії BuroLandschap та De Gregorio & Partners розробили кругову велосипедну доріжку під назвою "Велосипед крізь дерева" як частина велосипедної інфраструктури в провінції Лімбург. Доріжка розташована на висоті 10 метрів над землею. Більше про велосипедну доріжку в лісі – читайте в матеріалі.
 • blog_ava
  За 1 мільйон доларів: у США на продаж виставили будинок-павук – фото
  Котедж у стилі ретро, що розташований у Лос-Анджелесі, виставили на продаж за 1 мільйон доларів. Будинок, який має каркасну форму "ноги павука", містить три спальні та розташований на подвір'ї площею у 1,6 гетарів. Більше про будинок – читайте в матеріалі.
 • blog_ava
  Зливаючись з природою: в Індонезії відкрили еко-курорт та пропонують інвестувати в нього – фото
  В південно-східній частині острова Ломбок, що в Індонезії, з'явився екологічний курорт звідки відкривається приголомшливий краєвид на океан. Окрім екологічних будинків, які зроблені з утрамбованої землі, на території курорту є відкритий кінотеатр, басейн та ресторан, який працює за принципом "від ферми до столу". Також кожен охочий може викупити один з будиночків та здавати приміщення в оренду.
 • blog_ava
  Із сміття: в Німеччині побудували сучасний котедж з відходів – фото
  У місті Ганновер, що в Німеччині, з'явився будинок, який повністю збудували зі сміття. Під час будівництва використали побутові, будівельні та виробничі відходи. Сучасний котедж містить деякі нові матеріали, а також кухонне та сантехнічне обладнання, але решта речей колись були відходами. Більше про будинок зі сміття в Німеччині – читайте в матеріалі.
 • blog_ava
  Село-привид в Парижі або ж найбільша у світі закинута винарня: історія та фото
  Багато людей вбачають прекрасне у закинутих будівлях чи навіть цілих містах. А якщо йдеться про район чи навіть село на території Парижа, яке ще й до всього славилось вином на усю Францію? Пропонуємо вашій увазі район Берсі, який колись "поїв" весь Париж вином. Більше про Берсі – читайте в матеріалі.
 • blog_ava
  Купольні будинки збудовані з глини: в Туреччині стає популярним новий тренд будівництва – фото
  Дизайнер Метью Проссер будує сімейні купольні будинки з землі. Такі будівлі є екологічними, енергоефективними та вміщають всі необхідні кімнати для життя цілої сім'ї. Фахівець будує перші прототипи в Туреччині та сподівається, що його розробка стане популярною в усьому світі.
 • blog_ava
  Чому ростуть ціни на нерухомість та що на них впливає: коментар експерта
  Ціни на нерухомість постійно змінюються і зазвичай відбувається це у бік подорожчання. На кінцеву суму, яку треба віддати за нове житло, впливає багато чинників. Чого чекати від вартості квартир у новобудовах, що впливає на неї та які прогнози на майбутнє – читайте в матеріалі.
 • blog_ava
  Елітний відпочинок: в Херсонській області побудують величезний курорт – відео
  Кабінет міністрів України визначив перелік пріоритетних інвестиційних проєктів, які планують реалізувати до 2023 року. Одним з них є величезний курорт на півдні Херсонської області під назвою La Perla Azzurra. Більше про амбітний проєкт елітного курорту на Чорному морі – читайте в матеріалі.
 • blog_ava
  Гуртожиток мрії: в Амстердамі побудували стильне студентське житло – фото
  Архітектори стильно оновили будівлю змішаного призначення в Амстердамі. Всередині двох споруд розташовуються переважно гуртожитки, але частину приміщення тут здають в оренду під офіси. Зовні будинки мають стриманий фасад з великою кількістю вікон, але на противагу цьому, бокові зрізи були пофарбовані у яскраві кольори. Більше про новий студентський кампус – читайте в матеріалі.
 • blog_ava
  Барнхаус: як в Україні приживається популярний архітектурний стиль – приклад Прикарпаття
  Архітектурний тип приватних будинків, який отримав назву Барнхаус (Barnhouse), добре приживається в Україні. Цей різновид мінімалістичних будинків притаманний малоповерховій забудові та особливо активно його впроваджують на Прикарпатті. Більше про розвиток стилю Барнхаус в Україні – читайте в матеріалі.
 • blog_ava
  На висоті 1600 метрів: у Карпатах знайшли старовинну 8-кутну колибу – фото
  В українських Карпатах на висоті 1600 метрів мандрівник знайшов унікальну хату вівчарів. Головна її особливість у конструкції – хатина має вісім кутів. Сьогодні на такі колиби можна натрапити лише в книгах з етнографії Гуцульщини. Більше про унікальну знахідку в Карпатах – читайте в матеріалі.