Про це пише російський журналіст Олександр Сотник.

Асад може намилювати мотузку. Причому, другий її кінець передати своєму вірному спільнику Путіну, чий постпред в ООН, який стверджував, що сирійські діти посипають себе попелом і прикидаються мертвими, вже напевно горить в цьому ж пекельному попелі.

Дуже скоро за все доведеться заплатити: і за "їх там немає", і за "ми просто бомбимо" – за все. І діти, які задихалися від зарину, затягнуть мотузку на шиях диктаторських сіамських близнюків.

Читайте також: Експерт пояснив, чому Путін має шукати папірець зі словами "Я втомився – я йду"

Путін не може не розуміти: розправившись з Асадом, Трамп візьметься за нього. І його оточення теж це розуміє. Лубянський фюрер уже висловив крайню стурбованість "втратою", яку завдав удар Трампа по Сирії. Але ж російсько-американські відносини і без того перебувають "в жалюгідному стані". Путін ще розріджує фарби: стан відносин аж ніяк не "жалюгідний". Їх просто немає.

У Володимира "Кримське Сонечко" ще є шанс терміново захворіти і зайти за обрій, поки не придушили, але, судячи з характеру пацана, він настільки міцно зрісся з короною, що відокремити її від тіла можна тільки разом з головою. А вже хто зробить цю нехитру операцію – свої або чужі – не має значення. Головне те, що шлях авантюриста і злочинця добігає кінця. Навряд чи "свої" захочуть побачити переляканого "годувальника" на Гаазькій лаві: він адже без сумніву їх здасть. Тому, швидше за все, царську особу накриє раптовий удар, і бідолаха з нестямними криками "це – кричуща агресія!" і "не діставайтесь ж ви нікому!" віднесе з собою в могилу основні таємниці кремлівських стін. А шлейф, що потягнеться за ним, поспішно відрубають ті, хто в ту ж секунду присягне новому господареві. Відсічуть і підчистять сліди.

Читайте також: Росія на Сирію може махнути рукою, а на Україну – ні, – журналіст