За час існування Верховної Ради VIII скликання із "Блоку Петра Порошенка" вийшло 15 депутатів. На їх місце добирали нардепів з інших фракцій чи позафракційних. Як відзначають експерти, це ті люди, які, зазвичай, перебувають у пропрезидентських партіях, незалежно від своїх політичних поглядів.
При розгляді важливих для Порошенка питань блок його імені голосує спільно із "Волею народу" і "Відродженням", які позиціонують себе як опозиційні. Важливу роль у спільній діяльності БПП з цими фракціями відіграє саме Березенко.
Загалом про Березенка відомо мало. Хоча його шлях у велику політику був феєричним та стрімким.
Вперше він став депутатом Київради у 22 роки. Спочатку був радником тодішнього міського голови Леоніда Черновецького, а трохи згодом очолив Головне управління у справах сім'ї, молоді та спорту. Залишав стіни Київради молодий політик вже у складі іншого сімейного підряду. У фракції "Ініціатива". Поруч із її головою та майбутнім однопартійцем Ігорем Кононенком.
Читайте також: Хто він: спонсор "Свободи" та найбагатший ріелтор України
Вже у 2014-му, після інавгурації Порошенка, Березенко очолив Державне управління справами. Структуру, яка опікується побутом чиновників найвищого рангу, в першу чергу – Глави держави та його адміністрації. І все це багатомільйонне господарство він отримав у віці 30 років. Але і на цій сходинці Березенко довго не затримався і вже у 2015-му, через проміжні вибори у Чернігові, він потрапив у Верховну Раду.
За словами експертів, зараз Березенко відіграє роль швидше технічного менеджера "Блоці Петра Порошенка". Тобто людини, яка знає як, що, кому, коли, в яких обсягах та може забезпечити певний результат голосування за законопроекти у парламенті.
Більше — дивіться у новому випуску ЦРУ.