Прямая трансляция на
Последние выпуски
БЛОГ Алла Шлапак

Шлапак Алла – кандидат экономических наук, доцент КНЭУ, основатель ОО "Социальная справедливость", соавтор монографии "Финансовые рынки Юго-Восточной Азии: диверсификационная панорама". Инициатор Ukrainian STEM Festival.

 • blog_ava
  Зростання чи ілюзія: що відбувається з українською економікою
  Наскільки ефективний менеджмент сьогоднішньої команди? Давайте подивимося показники.
  6 ноября 2017 , 12:02
 • blog_ava
  Паразитический класс в Украине – причина кризисных моментов
  Недавно приняла участие в дискуссии о развитии креативного класса, труды Флориды в этом векторе крайне интересны, но в Украине все глубже и глубже мы встречаемся с разрывом между богатыми и бедными. Средний класс у нас в стране – это самоидентификация (во всяком случае, об этом говорит институт Горшенина).
  5 ноября 2017 , 16:01
 • blog_ava
  Секретний рецепт Сінгапуру, або Як Україні стати успішною країною
  Звичайно, думаючи лідерів новітньої історії, ми відразу згадуємо про принципи меритократії Лі Куан Ю. Багато хто вважає що він був "м'яким диктатором". Але все ж його модель лідерства була і жорстокою, і гнучкою разом.
  2 ноября 2017 , 08:36
 • blog_ava
  Антикризове управління країною: як Україні залишатись на плаву
  Знаєте, щодня ми говоримо про стратегії, високі плани, документи, ми говоримо про боротьбу за транші МВФ та про акції Саакашвілі. Але мало хто з публічних політиків, ,лідерів думок може дати чітку відповідь, як досягти економічного зростання, стабілізувати економіку, перейти до зваженої політики. Власне, я хотіла б поділитися своїми думками з цього приводу.
  24 сентября 2017 , 19:02
 • blog_ava
  Корейське диво й українське НЕ дивно
  Зараз в це важко повірити, але на початку 60-х Південна Корея за рівнем ВВП на душу населення відставала не тільки від Мексики та Нігерії, але навіть від Папуа Нової Гвінеї.
  23 сентября 2017 , 19:02
Больше новостей