І не маючи жодної домашньої поразки у цьогорічному чемпіонаті королівський клуб не зрадив статистиці і у поєдинку 28-го туру проти лідера першості “Генка”. Втім на сенсацію клуб з однойменного міста відважився вже на 23-й хвилині. Після подання з флангу нападник "магістрів" не зовсім чітко влучив по круглому.

Тож виправляти ситуацію взявся Елле Воссен, який спокійно головою відправив м’яч у дальній кут воріт і останній повільно та нахабно залетів у ворота. підопічні Аріеля Якобса одразу побігли відігруватись.

Та Ромелу Лукаку не зміг переграти голкіпера. Вже компенсованих арбітром хвилинах усі 11 гравців "Андерлехта” скупчились в штрафному суперника аби скористатись останньою нагодою - кутовим ударом.

І Роланд Юхас підняв на ноги увесь стадіон. Захисник чітко пробив головою у дальній кут воріт. 1:1 "Генк" та "Андрерлехт" продовжують лідирувати в чемпіонаті, проте в магістрів краща різниця забитих м’ячів.