Вже на другій хвилині підопічні Мартіна Йола могли пропустити від "Гронінгена" після удару Бакуна. Багато часу на відповідь "синів Божих" не знадобилось - Сім Де Йонг на восьмій програє дуель голкіперу, легко пробиваючи у ближню дев’ятку. Як реалізовувати свої моменти показав Ель Хамдауї. Новачок "Аякса" зовнішньою стороною стопи вирізав м’яча у дальній кут воріт.

Вже на 60-й хвилині колишній форвард АЗ Алкмаар та найкращий бомбардир позаминулого чемпіонату робить той самий трюк, - ліва нога в марокканця, схоже, лише для ходьби.

Господарі подвійною перевагою "Аякса" не знітились. Навала на ворота Стекеленбурга призводить до голу у виконанні Тіма Матавза.

За 4 ж хвилини до закінчення основного часу "Аякс" не втримав перемоги – "надцять" футболістів у воротарському майданчику і стійка посприяли голу Нікласа Педерсена – 2-2.