А відтак зобов'язана тепер вигравати всі матчі, щоб не втратити першого місця в таблиці. В поєдинку 34 туру Чемпіонату Іспанії проблем для Чигринського та компанії не створили аутсайдери Прімери - "Херес".

Українець, до слова провів на полі увесь матч. Гості на "Ноу Камп" недовго залишали свої ворота сухими. На 14 хвилині Хеффрен Суарес дав майстер-клас на тему "як дриблінгувати лежачи", а згодом ще й завершив свій урок чудовим ударом із гострого кута. Другий гол - по-каталонському знущальний. Пас Ібрагімовіча вивів Анрі вже на порожні ворота.

Вже через хвилину - відповідь від аутсайдерів. Чигринський і Маркес не вгледіли Маріо Бермехо, а форвард "Хереса" ідеально пробив у ближню дев'ятку - 2-1. Усі надії гостей на нічию розвіяв Златан Ібрагімовіч на 56 хвилині матчу. На останніх хвилинах зустрічі "Херес" запам'ятався хіба що надзвичайно грубою грою, за що й був покараний двома вилученнями. Підсумковий рахунок гри - 3-1.

Мадридський "Реал" на виїзді переграв "Сарагосу", а "Валенсія" на "Местальї" здолала "Депортіво". "Між "Барсою" та "Реалом" - одне очко. "Валенсія" більш, аніж упевнено почуває себе на третьому місці. За останню путівку до Ліги Чемпіонів іде боротьба між "Мальоркою" та "Севільєю".