Власне, стільки ж матчів поспіль виграли підопічні Жорже Жезуса, допоки не завітали до Браги у 22-му турі. Розпочиналось для "Бенфіки" усе доволі непогано, на 24-й хвилині Хавьєр Савіола був першим на добиванні. "Брага" миритись із поразкою наміру не мала, адже команда відчайдушно бореться за місце у Лізі Європи.

Спростити завдання господарям поля вирішив воротар "Бенфіки" Роберто Гаго. На 42-й страж воріт не інакше як за пивом пішов, Хуго Віана такого не пробачає. А от на 77-й голкіпера звинуватити вже язик не повернеться, настільки бездоганно у дев’ятку вистрілив Моссоро. 1:2.

Навіть попри поразку "Бенфіки", безпорадними виглядають спроби "Спортінга" зачепитись за місце у Лізі чемпіонів. До "орлів" "левам" аж 15 очок, і це навіть попри перемогу над "Бейра Мар". 3 очки "Спортінгу" дались важкими потугами. Пробити середняка господарі поля зуміли лише на 77-й хвилині, та й то лише з пенальті. 1:0.

"Порту", тим часом, на рідному "Ду Драгау" розібрався із "Віторією". Фалькао і Родрігес не хибили на завершальній стадії атаки, 2:0. Зазначимо, до фінішу сезону і Лізі Сагріш - лише 8 турів.