За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", пожежа на території підприємства співпала зі святкуванням у самопроголошеній "ЛНР" професійного свята – Дня автомобіліста і працівника дорожнього господарства.

30 жовтня глава "ЛНР" Ігор Плотницький офіційно поздоровив автомобілістів та працівників дорожнього господарства зі святом.

Перед фахівцями стоїть ряд важливих завдань: вдосконалення автомобільних перевезень, забезпечення їх безпеки, підвищення якості надаваних транспортних послуг, – йшлося в привітанні лідера бойовиків.

У соціальних мережах місцевих жителів попередили, що в місті можуть спостерігатися перебої з рухом деяких маршрутів, включаючи міжміські. Зокрема, проблеми можуть бути на рейсах Хрустальний (Красний Луч) – Штерівка – Іванівка і Хрустальний (Красний Луч) – Сніжне. Також можуть виникнути труднощі з маршрутом №118.

Як повідомлялося раніше, 29 жовтня у тимчасово окупованому Первомайську на території індустріально-педагогічного технікуму (колишнє ПТУ №31) за адресою: вул. Потьомкіна, 39 стався вибух складів бойовиків з БК. За попередньою інформацією, внаслідок вибуху складів з БК був знищений комплекс Р-330 "Житель".

Читайте: Спека у Попасній: бойовики професійно обстрілюють житлові квартали