На що перетворилась колись не менш розкішна за Межигір'я маловідома літня резиденція Януковича
Поки триває судовий процес за звинуваченням екс-президента Віктора Януковича у державній зраді, в його колишній мисливській резиденції облаштували кемпінг. Статус земель залишається підвішеним.

Реєстрація вступників: нюанси і новації вступу-2018
Цього року вступники до закладів вищої освіти знову подаватимуть електронні документи. Для цього кожен абітурієнт має створити власний електронний кабінет у Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО). Але є категорії вступників, яким потрібно подавати документи у виключно паперовій формі.

Ждать еще не долго: сколько Путину быть при власти в России
Возможно, я ошибаюсь, но мне кажется, что в этот раз власть явно перебрала, и нынешнее резкое падение рейтинга Путина – это свидетельство какого-то нового этапа в отношениях народа и власти.

Нефть и газ из РФ теряют клиентов в ЕС
Россия не зря была названа сенатором Джоном Маккейном бензоколонкой, ведь ее экономика и развитие в целом, да и чего уж греха таить, как таковое выживание на прямую зависят от экспорта газа и нефти.

Недбалі авіакомпанії та туроператори: як відшкодувати збитки пасажира
Днями український туристичний бізнес сколихнули скандали довкола затримок авіарейсів, через які сотні українців стали заручниками аеропортів і не могли вилетіти на відпочинок або повернутися додому.

Читайте також: Трагедія на Рівненському полігоні: який міномет вбив військовослужбовців та чому це важливо