Прямая трансляция на
Последние выпуски
 • blog_ava
  Ваврыш рассказал, как познакомился с Андреем Богданом и имеют ли общий бизнес-проект
  Андрей Ваврыш не скрывает того, что знаком с председателем Офиса Президента Андреем Богданом, однако подчеркивает, что совместного бизнеса, вроде бы, не имеют. О собственной компании, партнерах и взятках, которые сам давал – в программе "Вот оно как" с Алисой Юрченко и Денисом Бигусом рассказал девелопер, друг Богдана Андрей Ваврыш.
  30 октября 2019 , 01:10
 • blog_ava
  Скандальный бизнес-проект Богдана и Вавриша: что известно о новой застройке в Киеве
  Любимый застройщик предыдущей власти – Микитась сейчас сидит из-за расследования журналистов программы "Наши деньги", которые обнаружили схематоз на землях МВД. Времена изменились. Микитась в СИЗО, но и с МВД в партнерстве теперь строит другой бизнесмен – Андрей Ваврыш. А в партнерстве с ним – люди Богдана.
  28 октября 2019 , 23:15
 • blog_ava
  Налоговое напряжение: что будет внедрять команда "Слуги народа" для ФЛП
  О нововведении для ФЛП, вилле жены Авакова, деоффшоризации экономики, всеобщем декларировании доходов – в программе "Вот оно как" с Алисой Юрченко рассказал народный депутат от "Слуги народа", глава комитета Верховной Рады по вопросам финансов, налоговой и таможенной политики Данил Гетманцев.
  15 октября 2019 , 22:55
 • blog_ava
  Что происходит в Минздраве и почему заместители Скалецкой вызывают конфликты
  Что происходит в Министерстве здравоохранения, сколько людей Супрун осталось в ведомстве, скандальные заявления и конфликты новых заместителей министра МЗ Зоряны Скалецкой – рассказали в программе "Вот оно как" глава Директората медицинских услуг Оксана Сухорукова и гендиректор Директората стратегического планирования и евроинтеграции Минздрава Ирина Литовченко.
  9 октября 2019 , 00:36
 • blog_ava
  Піар на газі "зайнятий", або Чому Порошенко рятує листонош у прямому ефірі
  Пане президенте, мене звуть Денис Бігус. Ваша адміністрація та оточення, припускаю, відносить мене до категорії "зрадофіли". Це "людською мовою" означає, що мені не подобається багато з того, що відбувається в країні. Я задаю багато питань. А час до часу безпосередньо покладаю відповідальність – на вас.
  18 декабря 2018 , 14:00
 • blog_ava
  Українці в очікуванні: про що мовчить Порошенко
  Нещодавно програма "Наші гроші" опублікувала розслідування про високопосадовця Служби безпеки України та Служби зовнішньої розвідки – Сергія Семочка. І як СБУшник, і як розвідник Семочко – персонаж, м'яко кажучи, ризикований.
  12 октября 2018 , 19:00
 • blog_ava
  "Вантажте гроші у валізку, і я пішов": про привабливість кар'єри корупціонера і голослівний піар
  Шквал хороших новин: в Україну прийде IKEA, вже прийшов магазин з одягом і перерізанням стрічки, і з корупціонерами борються на всіх фронтах. Радості багато, грошей з тої радості – трохи менше.
  21 сентября 2018 , 14:00
 • blog_ava
  "Перемоги" держструктур, або катаклізми національного масштабу
  В принципі, в умовах, коли керівництво району влаштовує урочисте свято з відкриття туалету в школі, а президент перерізає стрічки на кожен новий кілометр якоїсь дороги, такий випуск можна було б робити щотижня. Але я стримуюсь. Та не можна ж стримуватись постійно. Тому що роботу людини, колективу, установи визначають через те, чим вони пишаються, про що хочуть розповісти.
  28 августа 2018 , 13:00
 • blog_ava
  "Дно і сором": чому з Верховної Ради хочуть вигнати журналістів
  Не встигли ми оговтатись від однієї ідіотської ініціативи депутатів "Народного фронту" із забороною інтернету – до речі, там вже ніби все, передумали, вітаю з перемогою – як нарфронтівець Павло Пинзеник притяг іншу. Але не як просто депутат, а як керівник регламентного комітету Верховної Ради.
  16 июля 2018 , 13:00
 • blog_ava
  Депутатська шизофренія: чому нардепи хочуть "вбити" інтернет в Україні
  Іван Вінник, Дмитро Тимчук, Тетяна Чорновол під омофором парламентського комітета з безпеки і оборони Сергія Пашинського влаштували якийсь оборонний генг-бенг і народили законопроект 6688.
  10 июля 2018 , 11:00
 • blog_ava
  "Хоч шалену бджілку": чому Порошенко мав повне право призначити Жебрівського аудитором НАБУ
  Петро Порошенко за своєю квотою призначив аудитором НАБУ Павла Жебрівського. Фактично, єдиний засіб нагляду за діями керівництва бюро, за ефективністю його роботи – це аудит. За висновками аудиту директора НАБУ можна звільнити. А відповідно аудитори – зашкаллююче важливі посади.
  28 июня 2018 , 11:00
 • blog_ava
  Чому Генпрокуратура закрила кримінальну справу щодо "Нової пошти"
  Генеральна прокуратура закрила кримінальну справу щодо нової пошти, тому що не знайшла складу злочину. Для того, щоб не знайти складу злочину, прокуратура в березні влаштувала рейд з одночасним обшуком офісів однієї з найвідоміших компаній в країні в 4 містах. Включно з обшуком кабінетів керівників і вилученням ноутбука власника.
  27 июня 2018 , 11:00