Попри повне домінування на газоні стадіону у Досі Пак Джи Суна та компанії, австралійці першими могли відкрити рахунок. Але Кьюєл не скористався ненавмисним пасом Кейхілла рукою. А вже на 24-й корейці пробили Марка Шварцера.

Поки страж воріт “Фулхема” намагався зреагувати на постріл Гу Джа Чхоля, капітан команди Лукас Ніл вирішив прикривати ліву стійку заміть того, аби опікати свого гравця. Австралійська оборона ще не раз змушувала Шварцера демонструвати свою майстерність - в нападі ж біля корейських воріт виникали моменти здебільшого після стандартів. Форвард “Галатасарая” ледь не влучив під поперечку із штрафного. Натомість Лі Чун Юн міг подвоїти перевагу, але не влучив по воротах із другого поверху.

Попри впевнену гру корейців, австралійці мали прекрасну нагоду піти на перерву за нічийного рахунку. Але після дотепної гри Кюєлла Тім Кейхілл розгубився і не відчув позаду себе Ча Ду Рі, який врятував корейців від пропущеного м’яча.

Зіпсував же свято Південній Кореї у другому таймі їхній голкіпер - Чон Сон Рен - австралійські надії на стандарти виправдались на 62 хвилині. Після подачі із кутового Тім Кейхілл переправив м’яча на Лукаса Ніла - капітан закинув у центр воротарського майданчика - там Чон Сон Рен програв верхову боротьбу Єдінаку - 1:1, в австралійців та корейців по 4 очки.