"Непростий матч, дуже важка гра. Непогано виглядав і "Металург" – у першому таймі, коли ми пропустили контратаку, гості лише дивом не забили. А так, у цілому, задоволений результатом. У нас через кожні два дні на третій матчі, тому зараз команда грає на результат. Звичайно, в нас були можливості, щоб забити більше, але я задоволений грою, особливо у другому таймі. Команда в цілому виглядала непогано функціонально, незважаючи на те, що п’яту гру проводить за останні дні.

Результат 1:0 завжди тримає в напрузі до завершення матчу. Безумовно, в такому разі присутнє побоювання пропустити контратаку. Хоча, у другому таймі в гостей можливостей забити практично не було. В цілому, звичайно, потрібна результативність, оскільки один гол – це замало, причому в будь-якій грі. Для того, щоб здобувати перемоги, необхідно завжди вести з різницею у два м’ячі. Звичайно, я радий, що потихеньку відновлюється Гусєв. На жаль, у нього бракує ігрової практики, тому ми даємо йому також грати за дубль, щоб він форсував свою підготовку", - зазначив Валерій Газзаєв.