Прямая трансляция на
Последние выпуски
БЛОГ

Юрий Корольчук

член Наблюдательного совета Института энергетических стратегий

 • blog_ava
  Приєднання України до енергосистеми ЄС: "шалена" ціна питання
  Україна підписала угоду про умови приєднання до енергетичної системи Європи. Ми давно вже вели переговори, в тому числі в рамках енергетичного співтовариства і коли ми підписували Угоду з ЄС (правда, там немає вимоги, що ми повинні були приєднатись, оскільки енергетичні, атомні питання стоять окремо). Нам же треба виходити з власних інтересів. Нам ніхто це не нав’язував.
  2 июля 2017 , 19:02
 • blog_ava
  Що може забрати Україна у "Газпрому"?
  Державна виконавча служба України відкрила провадження щодо примусового стягнення з "Газпрому" штрафу на 171,8 мільярдів гривень (6,4 мільярди доларів) за зловживання монопольним становищем на українському ринку транзиту газу.
  20 мая 2017 , 12:06
 • blog_ava
  Абонплата за газ: як уряд "розвів" народ
  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив утворити спеціальну робочу групу за участю представників Міністерства економічного розвитку й торгівлі, Антимонопольного комітету та народних депутатів для вивчення ситуації щодо нарахування "абонплати" за газ.
  6 апреля 2017 , 17:04
 • blog_ava
  Судний день для "Нафтогазу"
  Прокуратура Києва вимагає виконання визначення слідчого судді Печерського райсуду Києва про надання дозволу на проведення ревізії "Укрнафти" в рамках справи про підозру до голови правління "Нафтогазу України" Андрія Коболєва.
  9 марта 2017 , 14:01
 • blog_ava
  Газова корупція, або Що Україні пропонує МВФ
  Міжнародний валютний фонд запропонував уряду України затвердити редакцію меморандуму, який передбачає підвищення з 1 квітня 2017 року ціни газу українського видобутку до рівня ціни імпортного газу. Таке рішення приведе до підвищення тарифів на газ для населення і теплокомуненерго.
  14 февраля 2017 , 10:01
 • blog_ava
  Чому панікує "Нафтогаз України"?
  "Нафтогаз" поінформував мешканців України про сильні морози у Росії та очікує заяв від "Газпрому" про недостатні запаси газу в підземних сховищах України.
  12 января 2017 , 17:07
 • blog_ava
  Українська енергетика-2016: не стабільність, а деградація
  Енергетична політика України у 2016 році продовжила переживати свої найгірші часи.
  22 декабря 2016 , 08:29
 • blog_ava
  Аварії теплокомуненерго: стрес-тест ЖКХ України
  В результаті аварії на теплоцентралі ТЕЦ-1 у Львові без теплопостачання та гарячої води на декілька годин залишилося 500 тисяч мешканців міста. Аварія сталася внаслідок пожежі та поломки турбогенератора на ТЕЦ-1 ("Львівтеплоенерго"). Також у Миколаєві сталася масштабна аварія на магістральній тепломережі, яка позбавила тепла частину району міста.
  31 октября 2016 , 12:37
 • blog_ava
  Як зберегти транзит газу через Україну: чи є у нас шанси?
  Президент компанії "Укртрансгаз" Ігор Прокопів повідомив, що оператор газотранспортної системи України готується до роботи в умовах повного припинення транзиту російського газу через українську територію.
  17 сентября 2016 , 08:31
 • blog_ava
  Закриття шахт призведе до росту тарифів та соціальної деградації
  Міністерство енергетики та вугільної промисловості пропонує ухвалити програму реформування вугільної галузі до 2020 року. Із 32 державних вугільних підприємств Міненерго планує 8 перспективних шахт залишити у своїй власності, 14 – приватизувати, а 11 –ліквідувати.
  2 сентября 2016 , 07:31
 • blog_ava
  Приватизація шахт як остаточне знищення вугільної галузі
  Уряд України дозволив приватизацію шахти "Бужанська", що входить в ДП "Волиньвугілля". Продаж шахти передбачено у розпорядженні Кабінету міністрів №503. В уряді пояснили, що прийняття документа дасть можливість здійснити прозорий продаж шахти та залучити приватні інвестиції.
  29 июля 2016 , 15:01
 • blog_ava
  Енергетика в Україні: польська вугільна "формула" як відволікаючий маневр
  Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик запропонував закладати в основу ціни вугілля середню вартість вугілля на біржі в Польщі, а не в Роттердамі (Голландія).
  15 июля 2016 , 19:22
Больше новостей