Здається лише технічні проблеми можуть завадити австралійцеві Кейсі Стоунеру вчетверте поспіль тріумфувати на трасі в Катарі в рамках чемпіонату Moto GP. Впевнено вигравши обидві практики, пілот "Ducati" так само переконливо тріумфував і у кваліфікаційних заїздах - хвилина 55,007 секунди.

Це, зазначимо, майже на 0,3 швидше за минулорічний результат, який приніс поул-позишн тому таки Стоунеру. У пошуках оптимальних налаштувань байка представники "Yamaha Fiat". Все-таки Валентіно Россі програє Стоунеру щонайменше 0,3 на колі. Ось і у кваліфікації "Доктор" був на 0,355 повільнішим. Із третьої позиції стартової решітки стартуватиме напарник Россі Хорхе Лоренсо.

До головної події уїк-енду готові і представники молодшого класу - Moto2, де поул-позишн дістався іспанцю Тоні Еліасу. Володимир Іванов, який представляє Україну, у кваліфікації показав лише 33 результат.