Спроба, м’яко кажучи, не вдалась. На 17-й хвилині гості приголомшили суперника блискавично розіграним штрафним. Хитрий трюк не зіпсував португалець Дані. Знущання над захистом "локо" згодом продовжили Сємак із Бистровим, а бразильську комбінацію завершив Бухаров, і тим самим відкрив лік своїм голам у пітерському клубі. А от до розгромного рахунок довів Широков, прийнявши блискавичне рішення за межами штрафного майданчика. 3:0, Спалетті вдруге у сезоні сильніший за Сьоміна.

Сильнішим за "Динамо" Андрія Вороніна у 19-му турі виявилась "Томь". Усе вирішив пенальті у дебюті другого тайму. З позначки не схибив Дзюба. А от Воронін як не старався ключів до воріт Парейка не знайшов, напрацював хіба що на гірчичник.