Цього разу гравців поділили на команди Еріка Стала та Нікласа Лідстрьома. Відкрити ж рахунок вже на першій хвилині друзям Стала судилось завдяки Олександру Овечкіну. Після почину росіянина шайби посипались з рогу достатку. Коли Мет Дюшен поцілив у ворота Ворда, на табло горіли вже дві четвірки. На тому і завершили перший період.

В наступній 20-хвилинці на одне взяття воріт більше вдалось організувати команді Лідстрьома. Другу перерву зустрічали за рахунку 7:6 на користь хлопців у темно-синьому.

Далі ж взялись підкорегувати історію Національної хокейної ліги. Овечкін жбурнув ключку попереду Дюшена, чим заробив перший в історії матчів Усіх Зірок буліт. Своєї зіркової миті не проспав і Хендрік Лундквіст. Він, відповідно, став першим голкіпером, який такий буліт парирував.

Словом, в заключній частині матчу Лідстрьом і партнери спромоглись накопичити перевагу у 2 шайби. Капітан опонентів - Стал - зумів лише звести відставання до мінімального. 11:10 у підсумку. На користь кого саме? В таких поєдинках, зрештою, не надто важливо.