Забігаючи наперед, на корті суперники провели майже п’ять годин, і зрозуміло, знадобились тенісистам усі п’ять сетів. Чергуючи перемоги у партіях, австралієць із аргентинцем зрештою дістались заключного сету, де як відомо, не передбачений тай-брейк. Важлива ремарка, господар кортів зумів реалізувати лише 23 відсотки брейк-пойнтів, за що і поплатився.

А от Налбандян на подачі суперника діяв куди плідніше, власне у п’ятнадцятому геймі Давід змусив ушосте схопитись за голову публіку на "Rod Laver Arena", а вже за кілька хвилин успішно захистив гейм на власній подачі. 3-6, 6-4, 3-6, 7-6 та 9-7.

Не менш драматичним виявився заключний матч ігрового дня і на "Margaret Court Arena". Тринадцятий сіяний Джо-Вілфрід Тсонга горів 0-2 в матчі проти Філіпа Петшнера, але таки зумів опанувати себе.

В наступних трьох сетах француз віддав німцеві лише одну власну подачу і менш як за дві години видав феєричний камбек. 4-6, 2-6, 6-2, 6-3, 6-4.