Після домашньої перемоги 1:0, “червоні” пропустили від Теофіло Гутьєреса. Втім, навіть на чужому полі підопічні Ходжсона зуміли втримати належний рівень концентрації і уникнули екстратайму, перехопивши ініціативу під завісу зустрічі. На 83-й хвилині статус кво у стилі Федецького повернув Качар. І насамкінець Дірк Кюйт на 88-й остаточно добив "Трабзонспор". 2:1 і 3:1 за підсумком двох матчів на користь "Ліверпуля".

Слідом за "Галатасараєм" і "Трабзонспором" невдачі зазнав ще один турецький клуб "Фенербахче". “Жовті канарки” у рідних стінах не зуміли дотиснути грецький ПАОК. Єдиний м'яч пропущений у попередній грі на виїзді стамбульці відквитали. В дебюті другого тайму з-за меж карного майданчика ефектно вгамселив Емре. Та от на екстратайм сил куди більше залишилось у елінів. Врешті-решт на 112-й хвилині одну з чисельних контратак гостей результативно замкнув Міслімовіч. 1:1 на користь греків.

Тим часом нідерландський ПСВ влаштував вендету російському "Сибіру". Програвши першу зустріч 0:1 перед своїми уболівальниками, голландці відповіли п'ятьма м'ячами без відповіді. До перерви зумів відзначитись лише Берг. А от у другій половині зустрічі "орли" по черзі виймали від Енгелара, Тойвонена та Джуджака. 5:1 на користь ПСВ, підсумковий рахунок двоматчевого протистояння.