На правах господарів льоду червоні відкрили рахунок - Дарен Хельм поцілив поміж щитків Джонатана Квіка. Голкіпер “Лос-Анджелеса” впевненості не втратив, швидше - навпаки. Бездоганні дії квіка у воротах надихнули його партнерів і в другому періоді, Анзе Копітар повернув паритет.

А ближче до завершення 20-тихвилинки королі вже були попереду - Алек Мартінес кинув майже від синьої лінії, Олексій Понікаровський підкорегував політ шайби, дозволивши тим самим відзначитися Дастіну Брауну.

Український форвард відтак записав до свого активу шосту результативну передачу в сезоні. Усі старання “Детройта” бодай перевести гру в овертайм нанівець звели блискучі дії Джоната Квіка, тож 2:1 на користь “Лос-Анджелеса”.