Смотри онлайн онлайн
Прямая трансляция на
Последние выпуски
БЛОГ

Марія Бірюкова

«У нашому житті можливо все, потрібно лише повірити в себе». Журналістика для мене розпочалась з фан-клубу «Території А» та «Таврійських ігор». Коли вперше опинилась на фестивалі, то захопилась тими, хто зазвичай залишається «за кадром» - кореспондентами, фото- та відео операторами. Бажання стати однією з ним було настільки великим, що вже за рік я приїхала на «таврійські» з бейджем «мас-медіа».

 • blog_ava
  Сучасні принцеси
  «…і жили вони довго та щасливо!». Весілля принцес завжди викликає великий інтерес.Та останнім часом цих весіль не так багато. Чи то принцес поменшало, чи то дами пішли не ті.
 • blog_ava
  Модне літо з нюансами
  Літо - пора роздягатись, безапеляційно скажуть чоловіки.І я з ними погоджуюсь!Але не слід забувати, що й роздягатись теж треба зі смаком:)
 • blog_ava
  «Чим пахнуть зірки?»
  А пахнуть знаменитості парфумами власного виробництва. Ну принаймні на презентації свого аромату.
 • blog_ava
  Так Алан чи Бадоєв?
  «Тобі зніматиме кліп Алан чи Бадоєв»? Саме ця випадково почута репліка з діалогу двох наших зірок, надихнула написати цей блог.
 • blog_ava
  Щирість знову підкорила Європу
  Спрогнозувати переможців пісенного конкурсу «Євробачення» важко, але можливо. Хоча й не завжди фаворити опиняються на першому місці.
 • blog_ava
  Каннська феєрія. Частина друга
  Каннський фестиваль живе не лише прем’єрами фільмів, найцікавіше відбувається навколо офіціозу. Хоча поза червоною доріжкою вбрання селебретіс вишукане, все ж поведінка майже як вдома. Лише діти поводять себе по-справжньому.
 • blog_ava
  Каннська феєрія. Частина перша.
  Канни звичайнісіньке приморське містечко на Півдні Франції. Але завдяки кінофестивалю, який проводиться вже у 63-й раз, місто перетворюється на найвишуканіше місце, куди бажають потрапити усі зірки світу.
 • blog_ava
  «Свет мой зеркальце скажи…» або хто створює зіркові рейтинги?
  Найкрасивіші, найбажаніші, найвпливовіші… і ще 100 таких «най». Хто їх обирає? Хто вирішує, що наприклад, Меган Фокс – найвродливіша жінка світу?
 • blog_ava
  «Мисливці» за зірковими «головами»
  Бути «мисливцем за сенсаціями» стає доволі небезпечно. І не треба працювати асистенткою моделі Наомі Кемпбелл, щоб отримати по голові мобільним телефоном, потрібно просто взяти в руки фотоапарат і назвати себе папараці.
 • blog_ava
  «Зіркові кохання-зітхання: розлучення»
  Що не день, то у зірковому світі нове «прощай!». Ця весна разом із сонячними днями та приємним вітерцем принесла відомим та заможним суцільні розлучення. Чергова новина про те, що «вони більше не разом» стає головною темою дня усіх світових таблоїдів.
 • blog_ava
  10 років на "Віа Грі"
  Цього року Вокально-Інструментальному Ансамблю «ГРА» – 10 років. Якщо у футболі під час гри дозволяється 3 заміни польових гравців, то у «Віа Грі» відбулась вже 13-та(!).