Своє нахабство новачки продемонстрували вже на старті поєдинку - лише фортуні варто дякувати господарям за те, що удари Йогана Моло і Юссефа ель Арабі не досягли своєї мети. Голкіпер “Марселя” Стів Манданда вочевидь вирішив покладатися лише на удачу, яка втім на 53 хвилині його зрадила - Ніколя Суебе відкрив рахунок у зустрічі.

Врятувати гідність чемпіонів спробував Мамаду Самаса, зрівнявши рахунок, та тішилися трибуни не довго. За 4 хвилини до завершення основного часу захист господарів проявив усю свою “дірявість”, чим без зайвої сором’язливості скористався Юссеф ель Арабі - 2:1 за “Каном”.

Нічиєю у першому турі задовільнився і “Ліон” - 0:0 в матчі із “Монако”. “Осер” з “Лорьєном” розійшлися результативним миром. “Нансі” здолало “Ланс”, нулі в протистоянні “Ніци” та “Валансьєна”. “Рен-Ліль” - 1:1. Перемогу відсвяткували “ПСЖ”, “Сошо” та “Тулуза”.