Підопічні Еріка Сполстра просто таки не помітили суперника в першій 12-хвилинці. Вже звично неперевершеним цього вечора виглядав Леброн Джеймс, набравши протягом матчу 26 очок. Та впевненість у перемозі “хітмени” почали втрачати з кожною наступною чвертю.

Без свого лідера Брендона Дженнінгса “олені” зуміли нав'язати боротьбу і навіть одного разу вийти вперед у рахунку. Неабияк старались Ендрю Богут та Дуглас-Робертс. Останній, до слова, став найрезультативнішим гравцем у матчі, закинувши в кільце "Маямі" 30 очок.

І от за мить до фінальної сирени при рахунку 91:89 на користь “Хітс” Карлос Арройо здійснив неймовірний прохід і перевів гру в овертайм. Та от на останній ривок господарів паркету не вистачило. 95:101 - флоридці здобувають восьму перемогу поспіль і продовжують лідирувати в своєму дивізіон.

У інших матчах “Вашингтон” та “Філадельфія” здобули домашні перемоги. “Сан-Антоніо” на виїзді переграло “Індіану”. “Бостон” впорався з “Торонто”. “Юта” Кирила Фесенка поступилась “Мемфісу”. “Портленд” вдало погостював в Міннесоті. “Орландо” на домашньому паркеті переграло “Х'юстон”. 32 очки Елліса принесли перемогу “Голден Стейт” над “Клівлендом”.