І тепер останніх володарів Кубка чемпіонів від виходу до наступного раунду плей-оф відділяє лише одна звитяга. В п'ятій грі серії "металургам" на власному майданчику вдався бліцкриг. Уже до середини стартового періоду шайба тричі влітала у ворота команди з Ханти-Мансійська.

Відзначилися Ролінек, Клименко та Здунов. Ситуацію виправляти взявся Олексій Попеляєв. Гол у ворота господарів захисник створив самотужки. 3:1, за підсумками першої 20-хвилинки. Після перерви "Югра" продовжувала гонитву за суперниками. "Металурги", завчасу повіривши у власну перемогу, залишили без нагляду Петрова.

А згодом після передачі того ж Петрова, ліхтар за воротами ввімкнув Метлюк - 3:3. Після сухого третього періоду, стосунки з'ясовувати командам довелося в овертаймі. Тут вирішальним став постріл Гліба Клименка. Лівий форвард "магнітки", залишившись на самотині, вистрелив потужно та точно. Рахунок у серії став 3:2 на користь "Металурга".

Поразка в наступному матчі стане для "Югри" останньою в сезоні. В іншому матчі ігрового дня "Нафтохімік" несподівано розгромив "Авангард" - 4:1. Рахунок у серії - 3:2 на користь восьмої команди Сходу. Переможці регулярного чемпіонату опинилися за крок від провалу.