Після "сухого" стартового періоду, наступний перетворився на зоряний час для "Блекхоукс". Оборонці господарів дозволили Шарпу та Копецкі впритул розстріляти ворота "Міннесоти". А Джонатан Тейвз, реалізувавши стрімку контратаку, зробив перевагу чинних володарів Кубка Стенлі більш, аніж переконливою - 0:3.

Все гаразд із контр-випадами і в Мартіна Хавлата. Чеський форвард, вразивши ворота своєї колишньої команди, відквитав одну шайбу. Інтрига ж воскресла за 4 хвилини до фінальної сирени, коли Бернс до мінімуму скоротив відставання "дикунів". Згодом "Міннесота" ще й опинилася в більшості, розпочавши затяжний штурм воріт суперників.

Однак всі зусилля перекреслила втрата шайби. Помилок чемпіони не звикли пробачати. Хосса встановив остаточний рахунок матчу - 2:4. П'ята поспіль перемога "Чикаго".

В іншому матчі ігрового дня "Лос-Анджелес" Олексія Понікаровського вдома поступився "Детройту" - 4:7. Українець відзначився результативною передачею. Поразка коштувала "королям" п'ятого рядка в турнірній таблиці Заходу. Лідер регулярного чемпіонату - "Ванкувер". Найвище на Сході “льотчики” із Філадельфії. В своїх дивізіонах лідирують "Тампа" та "Бостон". "Рейнджерс" Руслана Федотенка на 7 позиції.