Глядач звик до комп’ютерної графіки, а актор здивував вживу виконаними трюками. Він вкотре довів свою незамінність в сазі про секретний підрозділ.

Не розкриваючи сюжет, можна впевнено розповісти про акторський подвиг Круза: практично всі трюки у фільмі актор виконав без участі дублера. Щоправда, в процесі шість разів він отримував різні травми. Але чи не це здатне здивувати сучасного глядача? В епоху комп’ютерної графіки і зеленого фону на знімальних майданчиках Том вісім(!) разів підіймався із літаком на висоту близько 1,5 км, висячи при цьому зовні, біля вхідних дверей.

Сцену вдалось упішно відзняти з восьмого дубля. На якість фільму такий подвиг, можливо, не впливає, але він однозначно вартий захоплення. Адже, обставини не вимагали від Тома Круза більшого. Тим же, хто поспішав відправити актора на пенсію доведеться ще чимало потерпіти. Момент, про який йдеться, можна побачити у трейлері, та на перших же хвилинах стрічки.

Що стосується стрічки в цілому, то вона у більшості глядачів викликає позитивні емоції та справляє хороше враження. Якщо дивитися на “Місія неможлива: Нація Ізгоїв”, як на літній шпигунський блокбастер, то стрічка навіть перевершила цю планку. Назвати сюжет особливим чи захопливим важко, але від фільму такого жанру рідко чекають більшого.

Важливо, що сюжетна лінія, у перемішку з гумором та хорошим екшеном, тримає увагу глядача. Під час перегляду деяких моментів, у кінозалі відчувалася напруга, бо важко було передбачити, що відбудеться далі. Це той момент, коли ти в голові намагаєшся зрозуміти: що думає головний герой, що думає у той же час поганець, і наскільки сильно творці фільму постарались сховати їхні справжі мотиви від тебе. Дуже непогано, як на фільм, в якому читається позитивна кінцівка.

Ми всі чудово знаємо, що Хант виконає ще одне “неможливе завдання”, а тому зробити цікавим фільм довелося за рахунок процесу посередині між тим, як треба було рятувати світ, і тим, як Ітан всіх швиденько виручив.

Все ж, творці “Нації ізгоїв” вирішили дати глядачам трохи понервуватися, ледь не вбивши героя і показавши, що агент Ітан Хант вже “нє тот” і також може помилятися. Підкреслити право на помилку ідеального спецагента – чудовий хід. Це робить героя ближчим до публіки. Те ж можна сказати і про вибір акторки у поміч Крузу. Ребекка Фергюсон не відповідає стереотипну про жінку з фільму про таємних агентів, і її тяжко назвати юною. 31-річна акторка органічно вписується у кадр поряд із Томом Крузом.

Отже, якщо ви вагалися, чи не споганили сагу, чи не вичерпала вона себе, і чи не розвалився ще Том Круз – потрійне ні.

Приємного перегляду.

Читайте також: 12 найцікавіших прем'єр літа