Жодній із команд не вдалось вразити ворота суперників в першому періоді. Та вже в другій 20-хвилинці усе свою вміння продемонстрував Патріс Бержерон. Спочатку нападник вдало зіграв на п'ятачку, вивівши “Бостон” уперед. А вже у наступному моменті Бержерон ще раз засмутив Кері Прайса і оформив дубль.

Такий перебіг подій неабияк розлютив господарів льоду. У завершальному періоді "Монреаль" скоротив відставання. Відзначився Скот Гомес. А за 50 секунд до завершення основного часу матчу канадці пішли у ва-банк, знявши голкіпера, що і допомогло досягнути успіху.

Капітан Браян Джіонта влучно пробив із синьої лінії. Окрилені успіхом, гравці "Монреаля" зуміли дотиснути суперника вже в овертаймі. Переможну шайбу записав на себе Макс Пасіоретті. 3:2, попри поразку "Бостон" продовжує лідирувати у Gівнічно-східному дивізіоні.

У інших матчах регулярного чемпіонату “Філадельфія” переграла “Нью-Джерсі”. “Айлендерс” були сильнішими, ніж “Колорадо”. “Флорида” невдало з’їздила до Вашингтона. “Оттава” не зуміла переграти “Тампу”. “Пінгвіни” зазнали сухої поразки від “Міннесоти”. Виїзні перемоги також відсвяткували “Баффало”, “Нешвіл”, “Нью-Йорк” та “Детройт”. У матчі “Лос-Анджелеса” та “Коламбуса” глядачі побачили 10 шайб.