Іноді ненажерливі тваринки беруться і до стовпів електропередач.

"Опосуми з’їдають кущі та дерева. Коли їжі не вистачає, тваринки знищують усе, що виростає. Під загрозою увесь врожай сільськогосподарських культур", - каже фермер Джеймс Халетт.

Аби якось зарадити ситуації, фермери наймають мисливців. Незважаючи на те, що відстрілювання опосумів контролює уряд, мисливці щоночі приносять більше 100 тушок тварин. Втім, реалізувати їх неможливо, адже торгувати м’ясом та шкірою опосумів заборонено законом.

"Зараз відстрілюють велику кількість тварин, які стають просто мінеральним добривом. Згідно з моїми власними мисливськими принципами, не можна вбивати щось живе і просто викидати. Впольовану звірину щонайменше треба спожити", - каже Пітер Дарке з Асоціації захисту дичини.

Уряд Тасманії розглядає можливість відновлення дозволів на комерційний відстріл опосумів. М'ясо тварин користується популярністю в Китаї, а шкіра раніше експортувались до Європи.

Проти таких планів влади виступають організації із захисту довкілля, які вважають, що це призведе до стихійного винищення тварин. Натомість, охоронці природи пропонують вивести сорти культур, які не відповідатимуть смаковим уподобанням прудких і вічно голодних тваринок.