1. Вся кандидатська рать: хто йде у президенти України
Після літнього затишшя в Україні відчутно пожвавилися соціологічні служби. Із відставанням у 2-3 дні відразу три соціологічні контори оприлюднили свіжі рейтинги – як політичних партій, так і персон, що вважаються кандидатами у Президенти України.

2. Олександр Аваков: резонансні факти з біографії сина міністра
Олександр Аваков – син міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – один із фігурантів так званої "рюкзакової" справи, яку розслідує НАБУ. 31 жовтня Авакова-молодшого затримали. Найгучніші факти з біографії сина голови МВС – читайте на сайті "24".

3. Загинула Аміна Окуєва: спогади снайперки Олени Білозерської
Загинула Аміна Окуєва. Все, що тут можна сказати, буде банальністю. Крім одного: хлопці і дівчата, йде війна. Якщо раптом за чотири без малого років хтось цього не помітив.

4. Росія та Путін стали в США "отруйними", або Кого "попросить залишитися" Мюллер?
У понеділок мають з‘явитися перші результати розслідування у справі так званого "Рашагейту" – можливих зв’язків цілої низки американських високопосадовців з оточення президента Дональда Трампа (а можливо, й самого Дональда Трампа?) з російськими спецслужбами.

5. Затримання сина Авакова: татко показав весь спектр свого впливу й адмінресурсу
Що ж – Чеботаря і Олександра Авакова відпустили під особисте зобов'язання. Суддя зачитав рішення на фоні неідентифікованого мужика в камуфляжі, який з веселим виразом обличчя тусується в залі суду з десятком таких же осіб, яких нібито привів Ківа.

Читайте також: Сергій Самарський вбитий у Сєвєродонецьку: біографія політика