1. Оборотни в погонах: почему никто не наказан за ограбление ювелирного магазина20 августа 2014 года на фронте шли тяжелые бои, гибли наши воины, защищая страну... А в это время банда сотрудников МВД и прокуратуры вломилась под видом обыска в ювелирный магазин "Графф" в Киеве, и ограбили его, украв деньги и драгоценности прямо под телекамерами.

Читайте больше материалов автора.

2. Чому священики Московського патріархату не поспішають переходити до ПЦУ?5 січня у Стамбулі Вселенський патріарх підписав Томос про автокефалію для Православної церкви в Україні. Але цей історичний для України документ зовсім не тішить Росію.

Більше матеріалів за тегом ПЦУ.

4. Мешканець "ДНР" про життя в "республіці": тут такий п***ць, що уявити неможливо!Днями мав печальний досвід спілкування із добрим знайомим, який у 2014 році у наслідок сімейних обставин залишився у "ДНР", а потім втратив остаточну можливість виїхати через тотальний брак коштів.

Всі статті автора.

4. Теракт в Україні на замовленняСпівробітник депутата Бундестага від партії AfD ("Альтернатива для Німеччини") замовив теракт в Україні. В цьому його звинувачує знайомий, який постав перед судом в польському Кракові. Ексклюзивне дослідження.

Більше статей автора тут.

5. Пушилін втрачає розум через паніку та погрозу закінчити як ЗахарченкоВатажок терористичного осередка "ДНР" виявився зовсім не відмороженим адептом "русского мира", а всього лише махінатором-кон'юнктурщиком. Через це він не може діяти тверезо, що постійно викликає незадоволення його кураторів.

Читайте: Блог про життя в Луганську