Не в казну держави, а в кишені бізнесу. В Україні вистачає прикладів, коли вартість приватизації стратегічних державних підприємств була значно меншою від реальної. Останнім у переліку може стати "Укртелеком", фінансовий стан якого погіршується з року в рік, а посадовці неодноразово заявляли про потребу приватизації компанії.
Цю ситуацію висвітлив “Український тиждень” у своїй статті “Тимчасово недоступний”.

Багаті заплатять за благополуччя бідних. Теза, яку неодноразово повторювали представники нової влада, знайшла своє підтвердження. В Україні значно зросли ціни на екзотичні фрукти. Імпортери подорожчання мотивують посиленням контролю Держмитслужби. Тимчасом митники наголошують - боротимуться інтенсивніше і з контрабандою інших продуктів. Таким чином можна очікувати нового росту цін. Ситуацію на українському ринку продуктів харчування аналізувало видання "Власть Денег" у матеріалі “Чао, бананы, сорри...”.

Комп’ютер замість спортзалу, куріння і чіпси замість супу. Такий спосіб життя перетворює українських школярів на найбільш кволе покоління за всю історію України. Малорухливий спосіб життя та погане харчування призводять до того, що діти вже підчас навчання у школі набувають комплекс різноманітних хронічних захворювань. Про причини кволості української молоді та шляхи подолання такої ситуації читайте на сторінках тижневика "Кореспондент" у статті “Поколение Х”.