Злагоджені дії уряду та НБУ - єдино можливий варіант виходу з кризи. З приходом до влади команда Віктора Януковича зосередила в своїх руках усі важелі державного управління. Відтак має усі можливості реалізовувати декларовану в передвиборчій кампанії економічну політику. Фінансовий сектор, бізнес, громадяни чекають змін на краще, які б засвідчили втілення обіцянок. Постає логічне запитання – чи варто сподіватися на виконання цих обіцянок? Чи можна організувати економічне життя в країні, яке б не характеризувалося подальшим падінням? - тему знає "Український тиждень" у матеріалі “Капітальна криза”.

Новий навчальний рік для багатьох українських "вишів" може стати останнім. Міністерство освіти і науки хоче змінити структуру управління вищою освітою. В Україні гроші розподіляються між величезною кількістю вищих навчальних закладів, хоча кожен з них взятий окремо - недофінансовується. Як результат - низька якість освіти. Втім, за завісою розмов про ефективність - може стояти боротьба за мільярди бюджетних коштів. Українськими стежинами знань пройшовся тижневик "Власть денег" у статті “А вуз и ныне там”.

Вирватися з офісу - і гайда - у село, на природу, де навіть мобільний не ловить. Нині - це мрія кожного мешканця українського мегаполісу, втомленого міською суєтою. Байдужими до екотуризмому не залишилися й офісні клерки: на вихідні, а то й у відпустку спішать за ранковою росою, пареним молоком та самогонкою. Зелений туризм, який раніше був прерогативою західних регіонів, нині поширився по всій країні. Чому ж можновладцям до нього нема ніякого діла? - тему знає "Корреспондент" у матеріалі “Осторожно: воздух”.