Показові суди - вигода для влади, видовище - для народу. Чи виграє справедливість від реформи система правосуддя? Формально, вітчизняна юстиція підводиться під євростандарти. Втім, в українських реаліях перенесення збору доказів безпосередньо до зали суду означатиме, що хто платить за розслідування, той його і отримує, - твердять опоненти влади. А це автоматично залишає незабезпечені верстви населення поза правовим полем. Кого і як судитиме оновлена українська Феміда - читайте на шпальтах "Вечірніх вістей" у статті “Пропаганда страшного суда”.

Клієнти дивляться кіно. Онлайн-ритейлери дедалі більше застосовують відео у боротьбі за покупця. Онлайн-відео іноді може видатися радше розвагою та диковинкою у наших широтах, не розбещених широкосмуговим Інтернетом. Найчастіше його сприймають як забаву для тинейджерів. Тим не менше, онлайн-відео стає одним з невід’ємних інструментів мерчандайзингу в мережі. Тему розкривають "Экономические известия", читайте у матеріалі “Клиенты смотрят кино”.

Обмінятися ...могилами. Доволі оригінальний вид бартеру пропонують у столиці - в Інтернеті з’явилися оголошення про обмін місцями на кладовищі. Для продажу або ж обміну одного свідоцтва про смерть замало, потрібно ще довести, що ви є родичем покійного. Та й тут можна схитрувати - достатньо знайти трьох свідків, які за півсотні доларів напишуть кожен заяву, що вони як далекі родичі небіжчика не проти підзахоронення. Міські ж ритуальники застерігають, схожі угоди можуть бути аферами - так це чи ні, вирішила перевірити газета "Сегодня", читайте у статті “В Киеве меняются местами на кладбищах”.