Немає самостійного маршруту - немає успіху. Україна загубилася у Східній Європі з-поміж успішніших країн-сусідів. Нині найкращі друзі України - Росія і Білорусь, а це не найкраща компанія для країни, майбутнє якої у Європі. Тимчасом інші посткомуністичні держави за темпами розвитку наздоганяють країни західної частини Старого світу. Про геополітичні тенденції та про те, за якими критеріями Європу ділили на Східну та Західну - читайте на шпальтах тижневика "Український тиждень" у статті “Кінець Східної Європи”.

Хліб - продукт, який купуватимуть за будь-яких умов. На початку 90-х це зрозуміли заповзятливі українці і почали створювати міні-пекарні. Однак багато підприємців прогадали у тому, що намагалися конкурувати з великими комбінатами, у яких і досі залишається державна підтримка. Нині майже 20 років потому більшість подібного бізнесу відмовилась від виготовлення масової продукції і займається виробництвом хлібобулочних виробів преміум-класу. Про особливості роботи таких пекарень розповідає "Статус", читайте у матеріалі “С пылу с жару”.

Хіппі уже півстоліття. Рух, який кинув виклик тодішньому консервативному суспільству, нині встиг вкорінитися чи не по всьому світу, потрапивши і в країни з тоталітарним режимом. Радянського Союзу вже немає, а рух хіппі існує досі. Втім олдові діти кольорів нарікають на те, що нове покоління так і не з’являється, хоча для протестів є усі причини. Спогади бувалих хіппі та аналіз нинішнього стану цього руху в Україні - на сторінках "Профіля" у статті “Хипповая жизнь”.