Щоденно в Україні від помилок лікаря помирає 6-7 людей, ще втричі більше стають інвалідами. Притягнути до відповідальності медиків майже нереально. Приміром за останні 5 років за злочини на роботі були засуджені 43 лікарі. Та й ті відбулися лише легким переляком - їх позбавили можливості займатися медичною практикою строком на 5 років. Самі ж медики зізнаються - помилки їхніх колег напряму залежать від рівня підготовки у вишах. Тему досліджував тижневик ″Кореспондент″ у статті ″Белая халатность″.

Більшість українців вважають порушення кримінальних справ проти лідера опозиції та депутатів нунсівців розправою. І чим більше представники влади говоритимуть про злочини опонентів, тим більше опозиції співчуватиме народ. Приміром для Тимошенко повістка в Генпрокуратуру стала реальним шансом затвердитись в ролі лідерки об’єднаної опозиції. Чи дійсно сядуть за ґрати представники опозиції - дізнайтеся у тижневику ″Профіль″ у статті ″Наших″ бьют!″

Українські абітурієнти сушать голову - до якого вишу вступати? Напередодні вступної кампанії до вищих навчальних закладів видання ″Коментарі″ провело опитування серед найбільших приватних компаній України. Роботодавці назвали виші, випускників яких вони найчастіше наймають на стартові позиції. За результатами анкетування було складено рейтинг закладів, дипломи яких вважаються вагомою конкурентною перевагою. Про кращі кузні кадрів - читайте у новому номері тижневика у статті ″Рейтинг українських вишів″.