Росії потрібні не іржаві кораблі Чорноморського флоту в Криму, а території, які вона вважає своїми. Харківські угоди мають важливе стратегічне та політичне значення - присутність в Криму російського Чорноморського флоту дає можливість Кремлю міцно тримати Україну в своїх руках, смикаючи за Севастополь і півострів, як за мотузку, щоб у разі потреби сповільнювати будь-які українські зовнішньополітичні рухи... Чого насправді домоглась Росія та що її цікавить у Криму найбільше - аналізувало видання “Український тиждень” у матеріалі “ Газ по-флотськи”.

Антимонопольний комітет зацікавився вітчизняними медичними установами, де вимагають астрономічні суми як звичайну благодійну допомогу. Їхні розміри визначають самі лікарні - сума залежить від того на які послуги медиків розраховує хворий. Чиновники все ж звернули увагу на цей факт і мали неприємну розмову у Мінохорони здоров’я - відомство в свою чергу розіслало на місця застереження - дотримуватись закону. Чи є ефект і кому вигідно продовжувати цю традицію - на шпальтах газети “Новая” у статті “Медицинскую “благотворительность”.

Представники України стали майже постійними завсідниками різноманітних рейтингів. І якщо країна зазвичай фігурує у світових дослідження не на високих позиціях, то вітчизняні бізнесмени та політики зарекомендували себе з кращого боку. Найчастіше імена українців "світяться" в рейтингах багатих світу цього. Туди традиційно потрапляє п’ятірка - Віктор Пінчук, Ринат Ахметов, Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов та Костянтин Жеваго. Де і чим ще славляться українці - досліджувала газета “Дело” у матеріалі “Украинцы штурмуют рейтинги”.