Перевага господарів майданчика сягнула уже 24 очок, коли Двайт Ховард і компанія вирішили, що не все втрачено. За 15 хвилин “Меджик” організували фантастичний ривок -- 40:9 і вирвалися вперед у вирішальній частині поєдинку. Головний герой цих хвилин захисник “Орландо” Джейсон Річардсон, який відправив у кільце “Хіт” 5 поспіль кидків з-за дуги.

Джеймс, Ховард та Бош під завісу поєдинку вийшли з літургічного сну і спробували врятувати, ще нещодавно, здавалося, вже виграний поєдинок, але безуспішно. Перед фінальною сиреною спочатку Бош, а згодом і Джеймс мали нагоди перевести гру в овертайм, та лідери “Маямі” схибили, подарувавши феєричний тріумф суперникам.

Буквально на останній секунді вирішувалася і доля іншого поєдинку цієї ночі, в якому “Денвер” на виїзді впорався із “Ютою”. За мить до завершення гри “Джаз” поступалися 2 очками і російський форвард команди Андрій Кириленко перехопив м’яч, та не зумів поцілити у кошик з-під щита. Другу спробу росіянин зробив уже після фінальної сирени, відтак, оформивши поразку “Юти” - 101:103.