Тамтешні клуби розпочали ходу за другим за престижністю трофеєм - кубком Південної Америки. В музеї бразильського "Палмейраса" цього трофею ще немає і здавалось, що "свині" відкладуть його завоювання на наступний рік.

Утім для підопічних Луїса Феліпе Сколарі дефіцит у два м’ячі після першого протистояння із "Віторією" виявився не таким вже і складним завданням. Хосе Тадеу ще до перерви продемонстрував своє вміння холоднокровно реалізовувати виходи віч-на-віч із голкіпером, а на старті другого тайму нападник оформив дубль.

Цього разу провина за пропущений гол повністю лежить на плечах голкіпера "Віторії". А от уникнути додаткового часу "Палмейрасу" допоміг Маркос Асункао, феноменально виконавши штрафний на останніх хвилинах матчу. 3:0.