Перша шайба у ворота "блискавок" влетіла вже на сьомій секунді зустрічі - відзначився Малкін. Це був лише початок шоу. До першої перерви господарі вмикали сирену ще чотири рази. Відзначились Коннер, Кеннеді та двічі Кунітц.

У другому періоді Кріс і взагалі оформив хет-трик, знявши всі питання стосовно того, хто стане першою зіркою поєдинку. Щодо переможця сумнівів не було вже давно, адже Кунітц зробив рахунок уже 7-0 на користь "Піттсбурга". У завершальній 20-хвилинці хокеїсти "Лайтінг" таки розродилися голом престижу, втім фінальний акорд виконав пінгвін Голігоскі - 8-1.

"Рейнджерс" Руслана Федотенка в овертаймі здолав "Кароліну". Не збавляють обертів лідери регулярного чемпіонату - "Ванкувер". "Кенакс" здобули вже сьому перемогу поспіль. Виїзні звитяги в активі "Атланти", "Далласа" та "Нешвіла".