Архив
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS ЛЕНТА
   Общий RSS

   Топ новости

   Видео новости

   Прямая трансляция на
   Последние выпуски

   Попри невтішні прогнози лікарів, ще одного бійця вдалося врятувати від страшного каліцтва

   -
   Боєць Олег після одужання / People's Project

   Успішно завершилося лікування ще одного пацієнта "Біотеху" Олега. Чудові результати підтвердив і черговий контрольний огляд – Олег пройшов курс реабілітації у Польщі, відпочив, відновився і прибув до клініки ilaya на обстеження. Рентген та огляд показали – клітинні технології дали свій результат, і фактично вирощені наново кістки стали на місце у скаліченій стопі.

   Що дійсно чудово, до клініки Олег прибув навіть без палички. Боєць більше потребує додаткових опор, незважаючи на страшні прогнози, які давали у державних шпиталях – мовляв, різати ми не будемо, та на ногу ти більше не станеш. Це дивовижне зцілення вартувало майже чотириста тисяч гривень — саме таку суму народних пожертв волонтери "People’s Project" зібрали на лікування чоловіка.

   Поранення Олег отримав у серпні 2014-го року, коли терористи обстріляли позиції українських військ з "Градів". Вибухом тяжко пошкодило ногу, потрощило кістки стопи. За півтора роки у державних шпиталях провели сім операцій, так-сяк зібрали кістки докупи, проте остаточно вони так і не зрослись.

   До того ж, шкіру й м‘які тканини сильно спотворило рубцями, а потрощені кістки взявся нищити остеомієліт, з часом нога стала повністю неопороздатною. Та навіть без того Олег щиро обурився: хтось із лікарів сказав – чого ти взагалі морочишся, яке лікування – тобі до смерті років зо двадцять, то доскачеш на милицях.

   На щастя, в одному з шпиталів Олег познайомився із Олександром, який вже проходив лікування у проекті "Біотех-реабілітація поранених". Той порадив чоловікові новітні методи лікування, Олег одразу ж погодився — як бачимо, абсолютно недарма. За кілька етапів оперативного втручання фахівці клініки ilaya вичистили Олегові обширні осередки кісткової інфекції, видалили уламки кісток, зробили пластику м‘яких тканин, встановили кісткові матрикси і, зрештою, заповнили зону ураження клітинними матеріалами. Точно згідно до плану лікарів, з клітинних матеріалів і сформувалися нові кісткові тканини.

   Скажемо чесно – без ускладнень не обійшлося. Ще до початку основного курсу лікування остеомієліт настільки знівечив один із пальців, що у подальшому його довелось ампутувати. До ускладнень призвела і шкідлива звичка Олега – судини стопи було тяжко пошкоджені, кровопостачання було мінімальним, тому паління відіграло значну роль у втраті пальця. Та вирощені кістки вповні виконали свою функцію – сформували нову опорну площину. Виглядає, до речі, не так і погано. У порівнянні з альтернативою проскакати усе життя на милицях, така стопа – найкраще, що можна було зробити. А ще Олег нарешті остаточно кинув палити.


   Лікування в динаміці: на першому фото уламки кістки не зростались більше року. На останньому – клітини за три місяці сформували нові кістки і опорну площину стопи

   На превеликий жаль, держава такі технології у лікуванні поки не фінансує, тому лікувати важкопоранених бійців ми можемо лише за рахунок вашої допомоги. Долучайтеся до доброї справи — буквально кожна гривня ваших пожертв у рамках проекту "Біотех-реабілітація поранених" дозволяє нам ставити на ноги навіть тих бійців, на які традиційна медицина вже давно махнула рукою. Маючи змогу повернути їх до нормального життя, ми просто не маємо права полишити хлопців напризволяще.

   Читайте також: Півмільйона на порятунок: 24-річний боєць потребує дороговартісної операції

   Читайте также

   powered by lun.ua
   Предложения партнеров
   Комментарии