Ще кілька років тому на багатьох акціях можна було зустріти активісток FEMEN. Вони привертали увагу до себе і до тих проблем, на які натякали. Плакатами натякали. Зараз їхня активність дещо знизилась, проте річницю початку Євромайдана вони не пропустили. Окрім традиційно оголених грудей, увагу привернула каска на голові однієї активістки і коробка від торту в іншої.

Читайте також: Ласкаво не просимо: візовий режим з Росією має бути

Але, мабуть, FEMEN все ж вирішили нагадати про себе тріумфально. Одна з них з'явилася у наметовому містечку Міхомайдана. З одягу у неї було лише весло, яким вона символічно пропонувала гребти з України і Саакашвілі, і діючому президенту.

Та не тільки дівчата оголюються цієї зими. Днями це зробив відомий шоумен Антін Мухарський. Щоб вплинути на рішення суду по справі з опіки над спільними з колишньою дружиною Сніжаною Єгоровою дітьми, пан Антін прийшов під стіни Оболонського суду голяка і повісив свої труси на дверну ручку.

Окрім пояснень свого волевиявлення з приводу того, що просто прагне бачитися з дітьми, додав також, що "Може показати дупу".

Власне, про дупу. Ця частина людського тіла часто фігурує як завершальний акорд у суперечках. Задля жирної крапки. Згадайте хоча б козаків, які листа турецькому султанові писали — знаменитий лист. Закінчується якраз пропозицією поцілунку саме туди.

"Аааа! Гола людина!" — це досі про нас з вами, нас дивує, коли люди протестують своїми тілами, особливо взимку. Здається, ми до цього ніяк не звикнемо. Де толерантність до голих? Можливо, якби нас це не вражало, якби ми вміли не реагувати на голих, та не завжди смішних, люди б взимку не роздягалися на вулицях. Були б здоровіші.

Читайте також: Якщо росіяни поїдуть на Олімпіаду-2018, то у тюремних робах