Навіть попри те, що більше години на власному полі "народна команда" грала в більшості. На 25 хвилині Романа Концедалова вилучили за фол останньої надії проти Веллітона.

Втім гості з Кавказу й не думали відсиджуватись в обороні. Після подання кутового в середині другого тайму футболісти із Нальчика двічі впритул розстрілювали ворота москвичів - врятував спочатку голкіпер, а згодом захисник. Миттєва відповідь від столичної команди і тепер уже дві нагоди забити в одній атаці мав Арі.

Однак бразилець не зміг відзначитись ні ударом головою, ані пострілом через себе. Найкращий же гольовий момент був у Жано Ананідзе. Грузин не зміг скористатися тим, що воротар уже лежав на газоні, і з кількох метрів пробив у перекладину. 0-0. Четверта нічия московського "Спартака" у 7 матчах.