Та от перед тим як радіти уболівальники на "Парк де Пренс" взялися за голови. Вже на тринадцятій хвилині гості відкрили рахунок. Після подання кутового Модібо Маіга вистрибнув вище за всіх та прицільним ударом увігнав круглого в дальній кут воріт.

Не встигли гравці "Сошо" як слід відсвяткувати швидкий гол, як самі змушені були розпочинати гру із центра поля. Захисник парижан Мамаду Сако продемонстрував свої бомбардирські здібності. А менш ніж за 30 хвилин після стартового свистка господарі вже повели у рахунку. Людовік Жюлі довів що у свої 34 роки може із будь ким посперечатись у спринтерських якостях. Вже у другій половині гри парижани мали нагоду збільшити перевагу, та фінальний свисток арбітра зафіксував результат першого тайму 2:1.

“Лілль” на виїзді переграв “Ніццу”. “Ліон” відвантажив три сухі м'ячі “Лор'яну”. Розійшлись миром “Осер”-“Монако” та “Брест” - “Кан”. Домашні перемоги здобули “Тулуза”, “Ренн”, “Монпельє” та “Ланс”.

Очолювати турнірну таблицю продовжує “Лілль”. На відстані одного очка розташувались одразу 3 команди ПСЖ, “Ренн” та “Ліон”. По 30 пунктів у “Тулузи” та “Монпельє”. Далі йдуть “Марсель” і “Сент-Етьєн”.