Радіорозвідникам потрібні системи відеоспостереження, аби обладнати варту навколо постів, комп’ютери для оперативної роботи, а також стабілізатори струму, щоб від непевного прифронтового живлення не погоріла техніка.

Читайте також: "Право на землю": новий благодійний проект для ветеранів АТО

Ви дійсно відчутно допомогли: частини коштів, зібраних у рамках проекту "Оперативне реагування" вистачило, аби купити першу частину усього необхідного. І почати ми вирішили з відеоспостереження.

Ось комплект, до якого входять камери спостереження: їх таких аж шість.

Це блок обробки сигналу, кажучи простіше – комп’ютер, на який приходять сигнали з камер, а вже він транслює сигнал далі, на пункт спостереження.

Ось коробка: тут решта з шести камер, а також клубки кабелів, блок живлення та інша необхідна периферія.

Читайте також: "Вирвало всю п’яту, а він стоїть мовчки!" - побратим про десантника, який підірвався на міні

Таких комплектів ми придбали п’ять: вистачить, аби закрити потреби радіорозвідників хоча б стосовно третини потреб. А вже у решті ви нам трішки допоможете, правда ж?

Йдемо далі. Нам надійшло чергове прохання від наших старих і добрих друзів, загону снайперів 17 Окремої танкової бригади. Влучні стрільці просять про дуже скромне: два комплекти покришок для військової техніки. На фото – рештки покришок на двох єдиних машинах загону. Певні, ви й самі розумієте: служити такому дрантю недовго, тож мусимо подбати про снайперів заздалегідь.

Друзі, просимо вас долучатися до участі у проекті "Оперативне реагування". Військові просять про найнеобхідніше, про те, що держава не дасть, або дасть, лише дуже нескоро. Вісім покришок, кілька трансформаторів – здавалося б, несерйозна дрібниця, але без них не зможуть працювати серйозні військові фахівці. Тож долучайтеся: війна не скінчилась, і наша спільна допомога для Армії дуже важлива.

Читайте також: Номер "люкс" серед бліндажів: українські бійці випробували нові польові укриття