Друга ж прийшла до нього на четвертому етапі цьогорічного чемпіонату. На гран-прі Лонг Біч Хантер-Рей зумів вибороти у кваліфікації другу стартову позицію, а вже в гонці тримався за власником поулу та лідером загального заліку Вілом Пауером всього 16 кіл.

Проблеми із коробкою передач австралійця дозволили вирватися на першу позицію Раяну Хантреру-Рею. Власне на цьому гонку можна було й закінчувати. 29-ріний американець бездоганно подолав дистанцію, не дозволивши нікому із суперників навіть наблизитися до себе. Відставання від переможця британця Джастіна Вілсона, який фінішував другим у підсумку, склало 5,5 секунд.

Віл Поуер попри проблеми через які втратив лідерство у гонці, зумів дістатися фінішу третім, завдяки чому лише зміцнив власні позиції на верхівці загального заліку.Тріумфатор звітної гонки Хантре-Рей у абсолюті третій, і програє всього один бал Хело Кастронефешу, який у Лонг Біч став лише сьомим. Вісімнадцятим фінішував екс-пілот Формули-1 - Такумо Сато, для якого це поки найкращий результат у Індікарі.