Архив
Курси валют
Погода
22°C
27°C 18°C
 • пятница
  28°C 19°C
 • суббота
  30°C 19°C
 • воскресенье
  31°C 18°C
youtube @24
Loading...
google @24
RSS ЛЕНТА
Общий RSS

Топ новости

Видео новости

Роман Маселко
Все авторы
 • blog_ava
  Провал судової реформи: як за потрібне владі рішення суддя отримує квартиру в столиці
  Результати реформи напряму залежать від того, хто її втілює. Ще більше від цього залежить суспільна довіра до цих результатів. Члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів, які мають перевірити кожного діючого суддю, обрати суддів безумовно самі повинні відповідати та демонструвати найвищі стандарти доброчесності, а їх призначення не повинно викликати жодних сумнівів.
  11 августа, 15:00 171
 • blog_ava
  "Кривосуддя" по-українськи: чому суддя Майдану веде справу Януковича
  Вже чотири місяці як Громадська рада доброчесності заявила про свій вихід з процесу оцінювання суддів, яке проводить Вища кваліфікаційна комісія суддів. Вийшла, бо перевірка суддів перетворилась на звичайне окозамилювання і конвеєр з наперед відомим результатом.
  6 августа, 21:00 168
 • blog_ava
  Чому люстрація суддів залишилась більше словами ніж реальністю
  Люстрація та очищення. Ці слова тисячі і тисячі разів лунали на Майдані. І як вимога і як обіцянка. Після Революції Гідності процес очищення став наріжним каменем реальності змін системи та необхідною передумовою справжніх реформ.
  27 июля, 23:00 60
 • blog_ava
  Ти порушуєш закон, а ми тобі квартиру: чому судді, які скалічили долі людей, досі працюють
  Першочерговим завданням судової реформи є очищення судів від "персон у мантіях", які у часи Майдану за вказівками адміністрації Януковича свідомо засуджували невинних. Ці судді вчиняли навіть гірше ніж російські судді, які судять в’язнів Кремля – Сенцова, Балуха, Гриба, Шумкова та інших. Гірше ніж радянські судді, які судили В'ячеслава Чорновола, Левка Лук'яненка, Василя Стуса.
  20 июля, 19:00 149
 • blog_ava
  Судді Майдану: чому ті, хто за вказівкою засуджували невинних, досі на посадах при новій владі
  Україна та весь світ вимагає звільнення Олега Сенцова та інших політв'язнів. Абсурдність його звинувачень та очевидна фальсифікація доказів не має жодного значення для російських судів. Проте ми забуваємо, що, якщо б Майдан не переміг, Олег Сенцов міг бути засудженим українським судом.
  14 июля, 07:00 174
 • blog_ava
  Чи спроможна Вища кваліфікаційна комісія суддів забезпечити результат, якого очікує суспільство
  Результати судової реформи повністю залежать від Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Саме вона перевіряє усіх діючих суддів. Саме вона буде визначати суддів Антикорупційного суду. Саме вона утверджує стандарти правосуддя на найближчі десятиліття. Очевидно, що члени такого органу повинні володіти бездоганною репутацією та користуватись довірою суспільства.
  5 июля, 18:00 106
 • blog_ava
  Хто вказує суддям, які рішення потрібно виносити щодо майданівців
  Фактична відсутність правосуддя стало однією з головних причин Революції Гідності. У часи Майдану судді були слухняним репресивним інструментом у руках влади. Сотні суддів виносили сотні неправосудних рішень про взяття під варту активістів, позбавлення їх водійських посвідчень, заборону мирних зібрань.
  2 июля, 18:00 131
 • blog_ava
  Окозамилювання справ суддівських: хто може завалити формування Антикорупційного суду
  Закон про Антикорупційний суд прийнято. І це величезний крок вперед. Але справжньою перемогою буде формування його з чесних та незалежних суддів. Однією з ключових гарантій досягнення такої мети є прозорість процедур. Тільки справжня, а не фейкова прозорість, яку нам продемонстрували під час конкурсу у Верховний Суд та перевірки чинних суддів.
  15 июня, 23:00 110
 • blog_ava
  Як антикорупційний суд може бути паралізований звичайними судами
  Найпереконливішим доказом необхідності створення Антикорупційного суду є стан розгляду справ НАБУ у нинішніх судах. Практика доводить, що без такого суду очікувати на справедливі рішення та належний розгляд марно. Проте вимагаючи створення чесного Антикорупційного суду, ми повинні не забувати про необхідність очищення від недоброчесних і звичайні суди.
  8 июня, 23:01 173
 • blog_ava
  Як в Україні імітують очищення судової системи
  Складається враження, що влада готова відмовитися від фінансування МВФ та підтримки Заходу заради суверенного права призначати недоброчесних у Антикорупційний суд. І поки Президент, як лев б’ється за це право, Вища кваліфікаційна комісія, яка і має визначати хто буде суддею Антикорсуду, продовжує "очищати" суддівські лави, залишаючи там побільше недоброчесних.
  2 июня, 20:01 205
 • blog_ava
  За що Вища рада правосуддя покарала суддю-викривача Ларису Гольник
  Поки йдуть баталії за антикорупційний суд, Вища рада правосуддя підтримує заданий президентом тренд і карає суддів, які активно боряться з корупцією, та залишає на посадах суддів, які усіма силами протидіють таким борцям.
  27 мая, 11:00 651
 • blog_ava
  Яких цькувань зазнала суддя Гольник, що відмовилась від хабара найвпливовішої людини Полтави
  Для відновлення довіри до судової влади дуже потрібна активна позиція самих суддів у протидії корупції та іншим ганебним явищам нашого правосуддя. Однак, коли такі судді з’являються, то їх радо сприймає суспільство, але вони стають ворогами для своїх колег. Суддівський корпус починає переслідувати та виштовхувати таких суддів з системи.
  18 мая, 23:00 570
Больше новостей
При цитировании и использовании любых материалов в Интернете открытые для поисковых систем гиперссылки
не ниже первого абзаца на Телеканал новостей «24» - обязательные.
Цитирование и использование материалов в оффлайн-медиа, мобильных приложениях , SmartTV возможно только с письменного согласия Телеканала новостей "24".
Материалы с маркировкой «Реклама» публикуются на правах рекламы.
Все права защищены. © 2005-2017, ЗАО «Телерадиокомпания" Люкс "», Телеканал новостей «24»
Залиште відгук