Екс-нападник київського “Динамо” - Клебер, практично позбавив свій нинішній клуб Крузейру, шансів пробитися до однієї другої Copa Libertadores.

Уже на другій хвилині чвертьфінального матчу-відповіді проти Сан-Паулу Клебер примудрився заробити червону картку. Враховуючи, що вдома Лиси поступилися 0:2, вихід у наступне коло став завданням архіскладним. Футболісти Крузейру втім навіть не спробували його виконати. Доки голкіпер Сан-Паулу відверто сумував, його візаві доводилося раз за разом рятувати команду після помилок захисту.

Врешті і він не зміг допомогти на 24-й хвилині - Ернанес відкрив рахунок у грі. Навіть пропущений гол не змусив Крузейру прокинутися, тож після перерви Дагоберто закономірно подвоїв перевагу своєї команди. 4:0 за підсумком двох матчів, і найтитулованіший у кубку Libertadores бразильський клуб - Сан-Паулу пробився до однієї другої, де чекатиме на переможця пари Естудіантес - Індепендьєнте.