Після тріумфу Гораціо Зебалоса над Філіпом Країновічем, Віктор Троіцкі не зумів впоратися із Хуаном Монако. Обмінявшись перемогами у сетах, суперники до тайбрейку довели вирішальну партію. Саме у додатковому геймі аргентинець і вирвав перемогу – 7-3. Тріумф у парному матчі сербам уже не допоміг.

У іншому поєдинку блакитної групи французи впоралися із господарями змагань - німцями. Суперники виграли по одній одиночній зустрічі, а дует Жеремі Шарді і Ніколаса Маю здобув вольову перемогу над німецькою парою Кольшрайбер/Кас.

У червоному квартеті перемоги святкували американці та чехи. Збірній Австралії не допоміг тріумф Лейтона Хьюїта над Джоном Ізнером, адже згодом американський велетень у парі з Семом Куері переграв Карстена Бела з Полом Хенлі.

Томаш Бердих відіграв головну роль у тріумфі його команди над іспанцями. Лідер попри поразку на тайбрейку першого сету зумів переламати хід поєдинку проти Ніколаса Альмагро – 6-4, 6-3.